KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13272179
nr 1327 2179
Torsten Renqvist
(1924-2007), Sverige
Etsning, "Klot med byggnadsställning", Monogram TR. Signerad, numrerad 24/65, -59. Motivet: 24,5x19,5
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 18 maj 2020
kl 19:05:07
350 kr
Torsten Renqvist
Läs mer om Torsten Renqvist